Vesnický sál

V prostorném tanečním sálu s pódiem můžete uspořádat svou akci ve velkém stylu. Svatba, ples, oslava narozenin, firemní večírek či zakončení lovecké sezóny – nic není problém. V oddělených prostorech s kapacitou 200 hostů se salonkem, otevřeným krbem ve sklepním baru, vlastním přístupem na venkovní terasu nad řekou a samostatnými toaletami si svůj den užijete v naprostém soukromí.

Rádi vám pomůžeme s cateringem a organizací a vyhovíme téměř každému vašemu přání.

Svatby, plesy, oslavy, firemní akce až pro 300 hostů

Sál pro 120 hostů

Noční bar pro 45 osob s otevřeným krbem

Salonek s krásným výhledem na řeku pro 25 osob

Vinárna pro 20 osob

Prostory hospody pro 55 osob

Terasa pro 50 osob

Catering a pomoc s organizací

 

Svatby, plesy, oslavy,

 

firemní akce až pro 300 hostů

Sál pro 120 hostů

Noční bar pro 45 osob s otevřeným krbem

Salonek s krásným výhledem

 

na řeku pro 25 osob

Vinárna pro 20 osob

Prostory hospody pro 55 osob

Terasa pro 50 osob

Catering a pomoc s organizací

 

Noční bar

V našem nočním baru můžete klidně tančit až do rána. Citlivě zrenovovaný prostor bývalé ledárny s otevřeným krbem a bohatě zásobeným barem nabízí vyznavačům nočních radovánek příležitost k důstojné afterparty. Vlastní přístup na venkovní terasu a oddělené toalety vám zajistí naprosté soukromí.

Svatby

Říci si ANO v přítomnosti mocné Ohře má sílu. Náš tým má navíc bohatou zkušenost, zázemí a  arzenál doplňků, které dodají vašemu velkému dni punc dokonalosti. Rádi vám pomůžeme s cateringem i organizací a poskytneme vám variabilní prostory podle vašich potřeb. Na vás bude jen si svou událost naplno a bez starostí vychutnat.

Salonek

Přiznané trámy, police z kamene. Útulný, dvaceti pěti místný salonek s překrásným výhledem na řeku si můžete pronajmout samostatně, nebo spolu s celým sálem a terasou. Při větší akci najdete v této stylově zařízené místnosti vytápěné krbovými kamny svůj raut.