Hospoda

V tradiční venkovské hospodě se dvěma lokály o celkovém počtu 55 míst můžete vybírat z jídelníčku domácí české kuchyně. Nechte se zlákat výtečnými, čerstvě upečenými zákusky, které chutnají nejlépe s šálkem kávy na romantické terase nad řekou. Přes sezónu vás pohostíme sedm dní v týdnu, mimo sezónu pak víkendově.

Ctíme tradice a každoročně pořádáme svatomartinské a velikonoční hody, které byste určitě neměli propásnout. Na vaše přání vám formou cateringu připravíme cokoliv v jakémkoliv množství. Dobrá chuť a kvalita jsou pro nás samozřejmostí.

Česká domácí kuchyně

Čerstvé zákusky

Otevřeno celoročně (v sezóně 7 dní v týdnu, mimo sezónu o víkendech)

Tradiční svatomartinské a velikonoční hody

2 lokály (celkem 55 míst)

Venkovní terasa nad řekou

Zajišťujeme catering

Turistické známky

Kulečník

Česká domácí kuchyně

Čerstvé zákusky

Otevřeno celoročně

 

(v sezóně 7 dní v týdnu,

mimo sezónu o víkendech)

Tradiční svatomartinské a velikonoční hody

2 lokály (celkem 55 míst)

Venkovní terasa nad řekou

Zajišťujeme catering

Turistické známky

Kulečník

Lokál

Nedočkavé milovníky vychlazeného piva obsloužíme z první ruky přímo od pípy a ani zpívající vodáky ve vedlejším lokále nenecháme na suchu. Stolů máme dost a vítán je u nás každý, kdo oceňuje tradiční českou kuchyni. Vybírat si u nás můžete z našeho pravidelně obměňovaného denního menu.

Catering

Kromě cateringu pro akce konané u nás zajistíme také plný catering pro vaši vlastní událost včetně dopravy k vám. Zkušenosti, zázemí, nápady a tematické doplňky nám nechybí. Rádi naplníme vaši představu občerstvení a bezchybného průběhu akce. Dejte nám vědět a spojíme naše síly s vaší vizí.

Terasa

Překrásné místo k občerstvení a odpočinku v příznivém počasí. Výhled na Ohři s kulisou Krušných hor v pozadí dodá vašim historkám z cest podmanivou atmosféru, zatímco dobové kamenné doplňky prorostlé vodopádem květů doplní chuť čerstvého zákusku, který byste si rozhodně neměli nechat ujít.