Dubinu tvoříme s láskou a precizností

a stejně tak přistupujeme i k našim hostům.

 

Vážíme si vaší přízně a máme radost, že se k nám vracíte.

Pro vodáky

Se svou polohou na 163 říčním kilometru patří Dubina k nejkrásnějším a nejvyhledávanějším úsekům Ohře. Ve vrcholné sezóně je tu živo. K ubytování máte k dispozici dvě oddělená tábořiště či nouzový vodácký pokoj. Můžete si u nás zapůjčit nebo naopak bezplatně vrátit loď společnosti Dronte, nebo využít služeb uschování lodí dalších půjčoven. Zde najdete aktuální sjízdnost  a očekávanou předpověď počasí.

Pro rybáře a myslivce

Zkušený rybář u nás může nahazovat přímo z restaurační terasy nad řekou. Těm klidnějším nabízíme zázemí odpočinkové zóny či zapůjčení pramice pro přímý kontakt s řekou. Vyznavači myslivosti jistě ocení výhodnou polohu našeho penziónu v těsné blízkosti panenských Doupovských hor a hojnost lovné zvěře v okolních lesích.

Pro turisty

Dubina leží na rozcestníku turistických tras v dosahu Doupovských hor, Krušných hor a Karlových Varů. Pohorky můžete nazout přímo v pokoji a vydat se na průzkum nejbližších klenotů, mezi které patří vápencové jeskyně Skalky skřítků, rozhledna Bučiny, obec Kyselka, Radošovský most, Šemnická skála či zřícenina Andělská Hora.

Pro cyklisty

Kromě vašeho pohodlí myslíme také na komfort vašich kol. K dispozici je vám uzamykatelná kolárna s dobíjecí zásuvkou a základním cyklo nářadím, a pokud k nám zavítáte nalehko, můžete si dvě elektrokola zapůjčit. Dubina leží na křižovatce krásných cyklotras na pomezí Doupovských hor, Krušných hor a Slavkovského lesa a na své si u nás přijdou jak milovníci silniční cyklistiky, tak teréňáci.