Tábořiště

AHOJ, loď! Vítej v Dubině! Přímo pod venkovní terasou penzionu na vás čeká oblíbené vodácké tábořiště s WC a sprchami s přímým přístupem do restaurace, zatímco kousek po proudu si můžete plně vychutnat příjemné zázemí odpočinkové zóny s tábořištěm až pro 160 stanů. K dispozici je vám několik grilů, ohnišť, sezení, laviček, dětské hřiště a krytý přístřešek s pódiem.

V případě deště a zimy mohou ti nejrychlejší navíc využít náš sezónní šestilůžkový vodácký pokoj.

Odpočinková zóna pro hosty a veřejnost

Malé tábořiště pod hospodou pro 40 stanů

Velké tábořiště pro 160 stanů

WC, sprchy

Vodácký šestilůžkový pokoj (květen – říjen)

Vypůjčení a vrácení lodě půjčovny Dronte

Kryté pódium, grily, ohniště, sezení, lavičky, dětské hřiště

Není třeba rezervace

Odpočinková zóna pro hosty a veřejnost

Malé tábořiště pod hospodou pro 40 stanů

Velké tábořiště pro 160 stanů

WC, sprchy

Vodácký šestilůžkový pokoj (květen – říjen)

Vypůjčení a vrácení lodě půjčovny Dronte

Kryté pódium, grily, ohniště,

 

sezení, lavičky, dětské hřiště

Není třeba rezervace

Malé tábořiště

Plácek pod terasou naší hospody pro 40 stanů voní nostalgií. K původnímu vodáckému tábořišti přibyly nové sprchy, toalety a nouzový vodácký pokoj pro případ nepříznivého počasí. Do hospody a na parkoviště to máte coby kamenem dohodil a jako bonus si můžete zazpívat v zastřešeném mini podiu.

Velké tábořiště

Dvě stě metrů pod hospodou vás uvítá úplně nová plocha pro 160 stanů. Několik ohnišť, grilů, laviček a sezení ocení především milovníci svobody, nočního nebe a táborového ohně. Nejmladší háčci mohou zařádit na dětském hřišti a na pívo či nanuka je to k nám podél řeky kousek.

Odpočinková zóna

Celoroční místo pro každého, kdo se cítí dobře v blízkosti řeky. Naši hosté, rybáři i náhodní kolemjdoucí mohou volně využít zázemí nově revitalizovaného břehu Ohře, který bývá přes sezónu rájem vodáků. Vychutnejte si rodinný piknik u jednoho z ohnišť či grilů, nebo si dočtěte svůj oblíbený román na lavičce u vody.

Vodácký pokoj

Naši vodáčtí hosté mohou bezplatně využívat zrekonstruované toalety u malého tábořiště. 40korunové žetony na sprchu zakoupíte v hospodě. Vodácký pokoj se třemi palandami je vám v případě nepříznivého počasí k dispozici jako nouzové útočiště od května do října.